Vyučovanie

Sobota 18. 9. 2021

Navigácia

Fotogaléria

Kontakt

  • Súkromná základná škola pre intelektovo nadaných žiakov
    Znievska 2, 851 06 Bratislava
    www.intelekt.sk
    dotazy@intelekt.sk
    intelekt@intelekt.sk
  • +421 903 382 064
Počet návštev: 3097959

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Eva Orságová OE Riaditeľka
Triedna učiteľka: 1.A
eva.orsagova@gmail.com
 
 
Ingrid Baranská BI Vychovávateľka
ingrid@intelekt.sk
 
 
Mgr. Marcella Čanji Vychovávateľka
marcella@intelekt.sk
 
 
Mgr. Marcella Čanji CM Triedna učiteľka: 2.A
marcella@intelekt.sk
 
 
Bc. Viktória Horná HV Učiteľka
viktoria@intelekt.sk
 
 
Mgr. Natália Horváthová HN Triedna učiteľka: 4.A
natalia@intelekt.sk
 
 
Mgr. Peter Chocholáček CHP Učiteľ
peter@intelekt.sk
 
 
Mgr. Ľubomíra Iliašová IL Triedna učiteľka: 8.A
lubomira@intelekt.sk
 
 
Mgr. Patrik Kondáš KP Triedny učiteľ: 7.A
patrik@intelekt.sk
 
 
Mgr. Kristína Melušová MK Triedna učiteľka: 5.A
kristina@intelekt.sk
 
 
Mgr. Adela Nemečkayová NA Vychovávateľka
Triedna učiteľka: 3.A
adelka@intelekt.sk
 
 
Mgr. Monika Podhradská PM Triedna učiteľka: 9.A
monika@intelekt.sk
 
 
Michaela Szabóová Křivánková SKM Pedagogická asistentka
michaela@intelekt.sk
 
 
Mgr. Jozef Tutko TJ Triedny učiteľ: 6.A
dodo@intelekt.sk
 
 
Bc. Adam Urík UA Učiteľ
adam@intelekt.sk

© aScAgenda 2022.0.1288 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 16.09.2021

Voľné miesta na našej škole